  • MCR004YZPJ4R3
MCR004YZPJ4R3
advertisement
Manufacturer No:
MCR004YZPJ4R3
HK JDW NO:
687-MCR004YZPJ4R3
Description:
4.3Ohm,
Quantity:
In Stock : 16944
Step5Bar-code shipping tag
MCR004YZPJ4R3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    4.3Ohm
  • Power Rating
    31mW
  • Voltage - Rated DC
    15V