  • MCR004YZPF4993
MCR004YZPF4993
advertisement
Manufacturer No:
MCR004YZPF4993
HK JDW NO:
687-MCR004YZPF4993
Description:
499kOhm,
Quantity:
In Stock : 4129
Step5Bar-code shipping tag
MCR004YZPF4993
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    499kOhm
  • Power Rating
    31mW
  • Voltage - Rated DC
    15V