  • MCR004YZPF2743
MCR004YZPF2743
advertisement
Manufacturer No:
MCR004YZPF2743
HK JDW NO:
687-MCR004YZPF2743
Description:
274kOhm,
Quantity:
In Stock : 15882
Step5Bar-code shipping tag
MCR004YZPF2743
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    274kOhm
  • Power Rating
    31mW
  • Voltage - Rated DC
    15V