  • MCM2012B161GBE
MCM2012B161GBE
advertisement
Manufacturer No:
MCM2012B161GBE
Manufacturer:
INPAQ
HK JDW NO:
16672-MCM2012B161GBE
Package:
Datasheet:
Description:
160Ω@100MHz -40℃~+85℃ 0.5Ω 10V 2 400mA 25V SMD,2.0x1.25x1.0mm Common Mode Filters ROHS