  • MCM01-009CD200D-F
MCM01-009CD200D-F
advertisement
Manufacturer No:
MCM01-009CD200D-F
HK JDW NO:
192-MCM01-009CD200D-F
Datasheet:
MCM01-009CD200D-F
Description:
20pF Mica Capacitor Bulk SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
MCM01-009CD200D-F
  • Packaging
    Bulk
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    500V
  • Capacitance
    20pF
  • Height
    4.191mm
  • Length
    11.684mm
  • Width
    10.16mm