  • MCA1206MC4531FP500
MCA1206MC4531FP500
advertisement
Manufacturer No:
MCA1206MC4531FP500
HK JDW NO:
878-MCA1206MC4531FP500
Step5Bar-code shipping tag
MCA1206MC4531FP500
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Supplier Device Package
    1206
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Series
    MCA AT - Professional
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    4.53kOhms
  • Power (Watts)
    0.4W 2/5W
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm