  • MC7448VS1420LC
MC7448VS1420LC
advertisement
Manufacturer No:
MC7448VS1420LC
Manufacturer:
NXP USA Inc.
HK JDW NO:
318-MC7448VS1420LC
Package:
360-CLGA, FCCLGA
Datasheet:
MC7448VS1420LC
Description:
PowerPC G4 Microprocessor MPC74xx Series MC7448 360-CLGA, FCCLGA
Quantity:
In Stock : 8616
Step5Bar-code shipping tag
MC7448VS1420LC
  • Package / Case
    360-CLGA, FCCLGA
  • Operating Temperature
    0°C~105°C TA
  • Published
    2004
  • Part Status
    Obsolete
  • Speed
    1.42GHz
  • Voltage - I/O
    1.5V 1.8V 2.5V