  • MC0125W1206133R2
MC0125W1206133R2
advertisement
Manufacturer No:
MC0125W1206133R2
Manufacturer:
Multicomp
HK JDW NO:
3958-MC0125W1206133R2
Description:
Thick Film, 33.2Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MC0125W1206133R2
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Case Code (Metric)
    3216
  • Case Code (Imperial)
    1206
  • REACH SVHC
    No SVHC
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Packaging
    Cut Tape
  • Published
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    33.2Ohm
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V