  • MC-206 32.7680KA-E3: PURE SN
MC-206 32.7680KA-E3: PURE SN
advertisement
Manufacturer No:
MC-206 32.7680KA-E3: PURE SN
HK JDW NO:
262-MC-206 32.7680KA-E3: PURE SN
Package:
4-SMD, Gull Wing
Step5Bar-code shipping tag
MC-206 32.7680KA-E3: PURE SN
  • Package / Case
    4-SMD, Gull Wing
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    MC-206
  • Size / Dimension
    0.287Lx0.098W 7.30mmx2.50mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    55kOhm
  • Load Capacitance
    6pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm