  • MC-146 32.7680KA-AG0: ROHS
MC-146 32.7680KA-AG0: ROHS
advertisement
Manufacturer No:
MC-146 32.7680KA-AG0: ROHS
HK JDW NO:
262-MC-146 32.7680KA-AG0: ROHS
Package:
4-SMD, Flat Leads
Description:
CRYSTAL 32.7680 KHZ 7.0PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
MC-146 32.7680KA-AG0: ROHS
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, Flat Leads
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    MC-146
  • Size / Dimension
    0.264Lx0.059W 6.70mmx1.50mm
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    65kOhms
  • Load Capacitance
    7pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm