  • MBE04140C7873FC100
MBE04140C7873FC100
advertisement
Manufacturer No:
MBE04140C7873FC100
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-MBE04140C7873FC100
Package:
Datasheet:
Description:
787kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MBE04140C7873FC100
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    787kOhm
  • Diameter
    4.2mm
  • Length
    11.9mm