  • MB91248SZPFV-GS-175K5E1
MB91248SZPFV-GS-175K5E1
advertisement
Manufacturer No:
MB91248SZPFV-GS-175K5E1
HK JDW NO:
217-MB91248SZPFV-GS-175K5E1
Description:
256KB 256K x 8 Mask ROM FR60Lite RISC 32-Bit Microcontroller FR MB91245S Series 144-LQFP
Quantity:
In Stock : 14792
Step5Bar-code shipping tag
MB91248SZPFV-GS-175K5E1
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
    144-LQFP
  • Supplier Device Package
    144-LQFP (20x20)
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C TA
  • Series
    FR MB91245S
  • Part Status
    Active
  • Number of I/O
    120
  • Speed
    32MHz
  • RAM Size
    16K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    3.5V~5.5V