  • MB91213APMC-GS-185K5E1
MB91213APMC-GS-185K5E1
advertisement
Manufacturer No:
MB91213APMC-GS-185K5E1
HK JDW NO:
217-MB91213APMC-GS-185K5E1
Package:
144-LQFP
Datasheet:
Description:
544KB 544K x 8 Mask ROM FR60Lite RISC 32-Bit Microcontroller FR MB91210 Series 144-LQFP
Quantity:
In Stock : 7465
Step5Bar-code shipping tag
MB91213APMC-GS-185K5E1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    144-LQFP
  • Supplier Device Package
    144-LQFP (20x20)
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Series
    FR MB91210
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Oscillator Type
    External
  • Number of I/O
    118
  • Speed
    40MHz
  • RAM Size
    24K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    3V~5.5V