MAX6390XS29D7+T
MAX6390XS29D7+T
503-MAX6390XS29D7+T
1.8V 4 Terminals 4-Pin Voltage supervisor 1 Channels Min 1V Max 5.5V
In Stock : 11878
Package
MAX6390XS29D7+T
Maxim Integrated503-MAX704RCSA+8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Maxim Integrated503-MAX706SCSA+8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Maxim Integrated503-MAX6316LUK29AX+TSC-74A, SOT-7532-3 DaysAdd Compare
Maxim Integrated503-MAX705CSA+T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare