  • MAX6382XR33D3+
MAX6382XR33D3+
advertisement
Manufacturer No:
MAX6382XR33D3+
HK JDW NO:
503-MAX6382XR33D3+
Package:
SC-70, SOT-323
Datasheet:
Description:
1.8V 3 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 15752
Step5Bar-code shipping tag
MAX6382XR33D3+
    Select All
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1V
  • Voltage - Threshold
    3.3V
  • Reset Timeout
    140ms Minimum
  • Length
    2mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    SC-70, SOT-323
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TA
  • Pbfree Code
  • Part Status
    Obsolete
  • Number of Terminations
    3
    DUAL
  • Terminal Form
    GULL WING
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Number of Functions
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Terminal Pitch
    0.65mm