  • MASMCJLCE28A/TR
MASMCJLCE28A/TR
advertisement
Manufacturer No:
MASMCJLCE28A/TR
HK JDW NO:
523-MASMCJLCE28A/TR
Package:
DO-214AB, SMC
Datasheet:
MASMCJLCE28A/TR
Step5Bar-code shipping tag
MASMCJLCE28A/TR
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Package / Case
    DO-214AB, SMC
  • Supplier Device Package
    SMCJ (DO-214AB)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Voltage - Breakdown (Min)
    31.1V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    33A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    45.5V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    28V
  • Unidirectional Channels
    1
  • Capacitance @ Frequency
    100pF @ 1MHz