  • MAPLAD18KP9.0A
MAPLAD18KP9.0A
advertisement
Manufacturer No:
MAPLAD18KP9.0A
HK JDW NO:
523-MAPLAD18KP9.0A
Datasheet:
MAPLAD18KP9.0A
Step5Bar-code shipping tag
MAPLAD18KP9.0A
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    10V
  • Power - Peak Pulse
    18000W 18kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    1169A 1.169kA
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    15.4V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    9V