  • MAPLAD18KP58CA
MAPLAD18KP58CA
advertisement
Manufacturer No:
MAPLAD18KP58CA
HK JDW NO:
523-MAPLAD18KP58CA
Datasheet:
MAPLAD18KP58CA
Step5Bar-code shipping tag
MAPLAD18KP58CA
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    64.4V
  • Power - Peak Pulse
    18000W 18kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    193A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    93.6V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    58V