  • MAAM-007796-TR1000
MAAM-007796-TR1000
advertisement
Manufacturer No:
MAAM-007796-TR1000
HK JDW NO:
482-MAAM-007796-TR1000
Package:
Datasheet:
Description:
2 Channels Instrumentational OP Amps
Quantity:
In Stock : 6635
Step5Bar-code shipping tag
MAAM-007796-TR1000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Input Power-Max (CW)
    5dBm
  • Characteristic Impedance
    75Ohm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Mount
    Surface Mount
  • Number of Pins
    20
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Construction
    COMPONENT
  • Frequency
    1GHz
  • Number of Channels
    2
  • Max Supply Voltage
    10V