  • MA-506 24.5760M-C0
MA-506 24.5760M-C0
advertisement
Manufacturer No:
MA-506 24.5760M-C0
HK JDW NO:
262-MA-506 24.5760M-C0
Package:
4-SOJ, 3.30mm pitch
Description:
MA-506 24.5760M-C0 datasheet pdf and Crystals product details from EPSON stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
MA-506 24.5760M-C0
  • Package / Case
    4-SOJ, 3.30mm pitch
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    MA-506
  • Size / Dimension
    0.500Lx0.200W 12.70mmx5.08mm
  • Part Status
    Obsolete
    MHz Crystal
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.181 4.60mm