  • MA-505 22.1184M-C0:ROHS
MA-505 22.1184M-C0:ROHS
advertisement
Manufacturer No:
MA-505 22.1184M-C0:ROHS
HK JDW NO:
262-MA-505 22.1184M-C0:ROHS
Package:
4-SOJ, 3.30mm pitch
Step5Bar-code shipping tag
MA-505 22.1184M-C0:ROHS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    4-SOJ, 3.30mm pitch
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    MA-505
  • Size / Dimension
    0.500Lx0.200W 12.70mmx5.08mm
  • Frequency
    22.1184MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.181 4.60mm