  • MA-406 25.5760M-C: ROHS
MA-406 25.5760M-C: ROHS
advertisement
Manufacturer No:
MA-406 25.5760M-C: ROHS
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-MA-406 25.5760M-C: ROHS
Package:
4-SOJ, 9.60mm pitch
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MA-406 25.5760M-C: ROHS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SOJ, 9.60mm pitch
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    MA-406
  • Size / Dimension
    0.461Lx0.157W 11.70mmx4.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    25.576MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.146 3.70mm