  • MA-406 10.0000M-C0 ROHS
MA-406 10.0000M-C0 ROHS
advertisement
Manufacturer No:
MA-406 10.0000M-C0 ROHS
Manufacturer:
Epson America, Inc
HK JDW NO:
262-MA-406 10.0000M-C0 ROHS
Package:
Description:
Crystal 10MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R