  • M80-4000000FG-10-306-00-000
M80-4000000FG-10-306-00-000
advertisement
Manufacturer No:
M80-4000000FG-10-306-00-000
HK JDW NO:
322-M80-4000000FG-10-306-00-000
Step5Bar-code shipping tag
M80-4000000FG-10-306-00-000
  • Mounting Type
    Panel Mount
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Number of Positions
    10
    1
  • HTS Code
  • Contact Type
    Female Socket, Coaxial
  • Pitch
    0.157 4.00mm
  • Total Number of Contacts
    10
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • UL Flammability Code
    94V-0
  • Body Depth
    0.297 inch
  • Contact Resistance
    6mOhm