  • M80-4000000FG-09-32B-00-000
M80-4000000FG-09-32B-00-000
advertisement
Manufacturer No:
M80-4000000FG-09-32B-00-000
HK JDW NO:
322-M80-4000000FG-09-32B-00-000
Step5Bar-code shipping tag
M80-4000000FG-09-32B-00-000
  • Number of Positions
    9
  • Contact Type
    Female Socket, Power
  • Pitch
    0.157 4.00mm
  • Total Number of Contacts
    9
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Body Depth
    0.445 inch
  • Contact Resistance
    6mOhm
  • Wire Gauge
    14 AWG