  • M7RX15GV4YGA
M7RX15GV4YGA
advertisement
Manufacturer No:
M7RX15GV4YGA
HK JDW NO:
590-M7RX15GV4YGA
Package:
Datasheet:
M7RX15GV4YGA
Description:
VS REVERSIBLE MOTOR 15W200/230
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
M7RX15GV4YGA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Function
    Standard
  • Approval Agency
    CCC, CE, cURus
  • RPM
    1200 RPM
  • Power - Rated
    15W
  • Torque - Rated (oz-in / mNm)
    12.46 / 88
  • Length - Shaft and Bearing
    1.141 29.00mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Hole Spacing
    3.228 (82.00mm)
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    Square - 2.756 x 2.756 70.00mmx70.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    AC Motor
  • Voltage - Rated
    200VAC