  • M7RX15G4YGA
M7RX15G4YGA
advertisement
Manufacturer No:
M7RX15G4YGA
HK JDW NO:
590-M7RX15G4YGA
Package:
Datasheet:
M7RX15G4YGA
Description:
MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W