  • M55342M08B390HSS3
M55342M08B390HSS3
advertisement
Manufacturer No:
M55342M08B390HSS3
HK JDW NO:
866-M55342M08B390HSS3
Package:
2010
Step5Bar-code shipping tag
M55342M08B390HSS3
  • Package / Case
    2010
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    2%
  • Resistance
    390kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Depth
    2.49mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    5mm