  • M55342M02B301DSS6
M55342M02B301DSS6
advertisement
Manufacturer No:
M55342M02B301DSS6
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-M55342M02B301DSS6
Package:
0505
Datasheet:
Description:
Thick Film, 301Ohm, 1%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
M55342M02B301DSS6
  • Package / Case
    0505
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    301Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Depth
    1.27mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    1.4mm