  • M55342K11B301DSTP
M55342K11B301DSTP
advertisement
Manufacturer No:
M55342K11B301DSTP
HK JDW NO:
866-M55342K11B301DSTP
Package:
0402
Datasheet:
M55342K11B301DSTP
Description:
Thick Film, 301Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K11B301DSTP
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    0402
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    301Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    1.02mm