  • M55342K10B274DPTP
M55342K10B274DPTP
advertisement
Manufacturer No:
M55342K10B274DPTP
HK JDW NO:
866-M55342K10B274DPTP
Package:
1010
Step5Bar-code shipping tag
M55342K10B274DPTP
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    1010
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    274Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    2.67mm
  • Width
    2.54mm