  • M55342K09B620JRWB
M55342K09B620JRWB
advertisement
Manufacturer No:
M55342K09B620JRWB
HK JDW NO:
866-M55342K09B620JRWB
Description:
Thick Film, 620Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K09B620JRWB
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    620Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W