  • M55342K09B4K70RTP
M55342K09B4K70RTP
advertisement
Manufacturer No:
M55342K09B4K70RTP
HK JDW NO:
866-M55342K09B4K70RTP
Description:
Thin Film, 4.7kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K09B4K70RTP
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    4.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Power Rating
    1W