  • M55342K09B47G0SWB
M55342K09B47G0SWB
advertisement
Manufacturer No:
M55342K09B47G0SWB
HK JDW NO:
866-M55342K09B47G0SWB
Step5Bar-code shipping tag
M55342K09B47G0SWB
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    47Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W