  • M55342K09B3K30RS3
M55342K09B3K30RS3
advertisement
Manufacturer No:
M55342K09B3K30RS3
HK JDW NO:
866-M55342K09B3K30RS3
Description:
Thick Film, 3.3kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K09B3K30RS3
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    3.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W