  • M55342K09B3E40RS6
M55342K09B3E40RS6
advertisement
Manufacturer No:
M55342K09B3E40RS6
HK JDW NO:
866-M55342K09B3E40RS6
Step5Bar-code shipping tag
M55342K09B3E40RS6
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    3.4kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W