  • M55342K09B332DPWB
M55342K09B332DPWB
advertisement
Manufacturer No:
M55342K09B332DPWB
HK JDW NO:
866-M55342K09B332DPWB
Description:
Thick Film, 332Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K09B332DPWB
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    332Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W