  • M55342K09B280DRTP
M55342K09B280DRTP
advertisement
Manufacturer No:
M55342K09B280DRTP
HK JDW NO:
866-M55342K09B280DRTP
Description:
Thick Film, 280Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K09B280DRTP
    2512
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    280Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    6.58mm
  • Width
    3.15mm