  • M55342K09B27H0RWB
M55342K09B27H0RWB
advertisement
Manufacturer No:
M55342K09B27H0RWB
HK JDW NO:
866-M55342K09B27H0RWB
Step5Bar-code shipping tag
M55342K09B27H0RWB
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    27kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W