  • M55342K09B12H0RS3
M55342K09B12H0RS3
advertisement
Manufacturer No:
M55342K09B12H0RS3
HK JDW NO:
866-M55342K09B12H0RS3
Description:
Thick Film, 12kOhm, 2%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K09B12H0RS3
    2512
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    12kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W