  • M55342K09B10D0MS3
M55342K09B10D0MS3
advertisement
Manufacturer No:
M55342K09B10D0MS3
HK JDW NO:
866-M55342K09B10D0MS3
Package:
2512
Datasheet:
Description:
Thick Film, 10Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K09B10D0MS3
  • Package / Case
    2512
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    10Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    1W