  • M55342K08B750JRTP
M55342K08B750JRTP
advertisement
Manufacturer No:
M55342K08B750JRTP
HK JDW NO:
866-M55342K08B750JRTP
Package:
2010
Datasheet:
M55342K08B750JRTP
Description:
Thin Film, 750Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K08B750JRTP
  • Package / Case
    2010
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    750Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    5.31mm
  • Width
    2.49mm