  • M55342K06B665DRTP
M55342K06B665DRTP
advertisement
Manufacturer No:
M55342K06B665DRTP
HK JDW NO:
866-M55342K06B665DRTP
Package:
0705
Datasheet:
Description:
Thin Film, 665Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K06B665DRTP
  • Package / Case
    0705
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    665Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    2.03mm
  • Width
    1.27mm