  • M55342K06B475ERS2
M55342K06B475ERS2
advertisement
Manufacturer No:
M55342K06B475ERS2
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-M55342K06B475ERS2
Description:
Thick Film, 475kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K06B475ERS2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    475kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    2.03mm