  • M55342K06B274DRT3
M55342K06B274DRT3
advertisement
Manufacturer No:
M55342K06B274DRT3
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-M55342K06B274DRT3
Datasheet:
M55342K06B274DRT3
Description:
Thin Film, 274Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K06B274DRT3
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    274Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Length
    2.03mm
  • Width
    1.27mm