  • M55342K06B17E0RTP
M55342K06B17E0RTP
advertisement
Manufacturer No:
M55342K06B17E0RTP
HK JDW NO:
866-M55342K06B17E0RTP
Package:
0705
Datasheet:
M55342K06B17E0RTP
Description:
17kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K06B17E0RTP
  • Package / Case
    0705
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    17kOhm
  • Length
    2.03mm
  • Width
    1.27mm