  • M55342K06B10N0RWB
M55342K06B10N0RWB
advertisement
Manufacturer No:
M55342K06B10N0RWB
HK JDW NO:
866-M55342K06B10N0RWB
Package:
0705
Datasheet:
M55342K06B10N0RWB
Description:
Thick Film, 10kOhm, 10%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K06B10N0RWB
  • Package / Case
    0705
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    2.03mm