  • M55342K05B51G0MTP
M55342K05B51G0MTP
advertisement
Manufacturer No:
M55342K05B51G0MTP
HK JDW NO:
866-M55342K05B51G0MTP
Package:
2208
Datasheet:
Description:
Thin Film, 51Ohm, 2%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K05B51G0MTP
  • Package / Case
    2208
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    51Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Length
    5.84mm
  • Width
    1.91mm