  • M55342K05B150ERTP
M55342K05B150ERTP
advertisement
Manufacturer No:
M55342K05B150ERTP
HK JDW NO:
866-M55342K05B150ERTP
Package:
2208
Datasheet:
M55342K05B150ERTP
Description:
Thick Film, 150kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K05B150ERTP
  • Package / Case
    2208
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    150kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Length
    5.84mm
  • Width
    1.91mm