  • M55342K04B100DRS3
M55342K04B100DRS3
advertisement
Manufacturer No:
M55342K04B100DRS3
HK JDW NO:
866-M55342K04B100DRS3
Package:
1505
Datasheet:
Description:
Thick Film, Thin Film, 100Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K04B100DRS3
  • Package / Case
    1505
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film, Thin Film
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    3.94mm